Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
admin

Vyměňte svatební šaty za plesové šaty

Pátek a víkend většiny mladých lidí vypadá následovně. Hodit na sebe módní hadříky, dát se do gala a vyrazit za partou do oblíbeného baru či klubu. Poznali jste se v tom? Pokud vám připadá, že každý volný pátek a víkend prožijete úplně stejně, je čase udělat změnu a naplánovat si něco méně tradičního. Něco, co ve vás probudí úplně jiného člověka. Nelákalo vás někdy vyzkoušet, jak se baví „vyšší“ společnost a zajít si na pořádný ples? Plesy v žádném případě nejsou pouze záležitostí dospělých a bez obav na ně mohou vyrazit i mladí lidé s čerstvou občankou.

V prvé řadě je třeba najít vhodný ples, který skutečně není cílený pouze pro přestárlé, ale takový, na kterém se budou bavit i o jednu či dvě generace mladší milovníci zábavy. Plesu se koná dostatek zejména na podzim a v zimě. Stačí zapátrat v okolí a zcela jistě nějakou vhodnou akci najdete. A protože je ples přeci jen něco extra, měli byste se na něj řádně vystrojit. Pánové to mají mnohem lehčí, než slečny. Zkrátka si vezmou oblek, který mají připravený na maturitu (případně oblek, který jim zbyl PO maturitě) a můžou směle vyrazit. Dámy však musí zapátrat po stylových šatech, ve kterých vyniknou jejich přednosti.

Pokud doma vhodné plesové šaty nemáte, můžete si je objednat na internetu. Koupit společenské šaty přes internetový obchod je mnohem levnější, než je koupit v kamenném obchodě. Další možností je šaty si půjčit. Společenské šaty seženete i ve svatebních salonech. Svatební salon najdete i na internetu a kdo ví, třeba si tam vyhlídnete rovnou svatební šaty. Jednou je určitě budete potřebovat.

Užijte si svůj první ples a protančete ho až do rána. Třeba se vám společenské akce zalíbí natolik, že na kluby zanevřete. Nezapomeňte se na společenských akcích chovat reprezentativně a možná na sebe upozorníte někoho, kdo se o vás již delší dobu zajímá.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.