Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
Smartphone

Chraňte svůj smartphone pořádným pouzdrem

Mobilní telefony už dávno nejsou výsadou těch nejbohatších. Podle nejnovějších statistik je v České republice daleko více mobilních telefonů, než obyvatal, což svědčí o tom, že mobilní telefon dnes koupíte opravdu "za babku". Nejnovější telefony mají hodně daleko k jejich předchůdcům a staly se z nich multimediální centra, díky kterým můžeme nejen telefonovat, psát sms, fotit, ale také surfovat po internetu a hrát nejnovější hry.

Absolutní špičkou jsou mobilní telefony, které díky jejich širokému záběru nazýváme smartphony. Smartphone je v překladu chytrý telefon a v naprosté většině případů dělá svému jménu čest a skutečně chytrý je. Mezi vůbec nejoblíbenější smartphony patří bezesporu iPhone. Tento "telefon"vyvolal opravdovou celosvětovou mánii a stal se opravdovým hitem. Milují ho nejen teenageři, ale i managaři či důchodci. Nedá se však říct, že by byl iPhone bezkonkurenční a neměl na trhu schopného soupeře. Telefony od společnosti Apple mají zkrátka neodolatelné charisma a vytvořily si kult. Jejich největším konkurentem jsou telefony od společnosti Samsung s označením Galaxy. Na internetu můžete najít stovky srovnávacích testů těchto telefonů. Opravdu se nedá říct, který je lepší, testy jsou vždy ovlivněny vkusem autora.

 

Smartphony mají zabudovaný operační systém, díky kterým jsou opravdu chytré. Samozřejmostí je ovládání několika aplikací najednou a další libůstky. Každá společnost vyvíjí svůj vlastní operační systém a mezi nejoblíbenější patří OS Android, na který je k dostání asi největší počet aplikací. Pokud uvažujete o novém mobilním telefonu a chcete do něj investovat, pořiďte si smartphone a nebudete litovat. Tyto telefony jsou bohužel energeticky náročnější, než klasické telefony a proto se rychleji vybíjejí. Tento problém se dá velmi snadno vyřešit bateriemi s vysokou kapacitou. Díky nim si můžete naplno užívat všeho, co telefony umí a neřešit, že se Vám během chvilky vybije baterie.

 

Samozřejmostí by také mělo být ochranné pouzdro, které zamezí poškození telefonu v případě pádu na zem. Smartphony přeci jen nejsou nejlevnější záležitost a pár stovek za pouzdro už se v konečné ceně ztratí. Pouzdra jsou také velmi stylová, takže v nich budou telefony vypadat opravdu dobře. Veškeré příslušenství pro chytré telefony seženete na internetu za zvýhodněné ceny. Vyzkoušejte například www.chytremobily.cz, kde jistě najdete to, co hledáte.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.