Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Konečně pořádný slevový portál

Nikdo Vám nedá nic zadarmo, ale s pořádnou slevou počítat můžete. Jistě jste všichni zaznamenali, že se v poslední době doslova roztrhl pytel se slevovými portály, které nabízí velmi zajímavé služby za mimořádné ceny. Pokud chcete dopřát svým bolavým zádům pořádnou thajskou masáž a máte zrovna hlouběji do kapsy, není lehčí způsob, než se podívat, zda se taková služba nenachází ve výčtu slev na některém ze slevových agregátrorů. Nebo ještě lépe, rezervovat si slevu na portálu slevy.cz.

Slevy.cz je nový slevový portál, který má ty nejvyšší ambice. Jeho provozovatelé se odvážili jít tak daleko, že se rozhodli vytvořit nejlepší slevový portál na českém internetu. Slevy.cz mají nespornou výhodnou v lehce zapamatovatelném názvu. Pokud budete chtít hledat slevy, není nic lehčího, než do prohlížeče vyťukat slevy.cz a rázem se Vám naskytnou netušené možnosti nakupování služeb za extrémně nízké ceny. Mlžete se těšit na hromadné slevy v řádech desítek procent. Ideální jsou víkendové pobyty, které jsou mnohdy k mání i za třetinu původní ceny. Pokud tedy chcete svému partnerovi udělat radost, mrkněte na slevy.cz a rezervujte mu jako dárek romantický pobyt na horské chatě.

Silná stránka slevového portálu slevy.cz tkví ve velmi přehledném uživatelském rozhraní. Při vstupu na web se Vám objeví sleva dne, která je skutečným zlatým hřebem v aktuální nabídce slev. Celý portál je koncipován tak, aby se na něm vyznal i uživatel, který nemá s podobnými weby žádné zkušenosti. Právě na tento problém naráží mnoho jiných slevových agregátorů. Nepřehlednost tyto weby doslova zabíjí. Provozovatelé serveru slevy.cz si vzali problém konkurence k srdci a nechali portál navrhnout tak, aby byl přehledný a zároveň lahodil lidskému oku.

Slevy.cz skutečně aspirují na nejlepší slevový portál u nás a pokud ho budou vývojáři průběžně vylepšovat, mají se uživatelé pachtící za slevami skutečně na co těšit.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.