Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
noste šátky

Buďte trendy a noste šátky jako celebrity

Pokud sledujete poslední módní výstřelky a čtete časopisy o celebritách, určitě vám neuniklo, že se do módy dostávají šátky a šály. Čím dál více známých osobností nosí šátky a kombinují je prakticky se vším, s čím je zkombinovat lze. Šátky nosí nejen herečky a zpěvačky, ale také spousta celebrit mužského pohlaví. Pokud chcete mezi svými vrstevníky vynikat a mít opravdu cool styl, pořiďte si šátek.

Velice trendy jsou arabské šátky, které dodají vašemu vzhledu nádech exotiky. Velmi populární je nosit šátek arafat kombinovaný s elegantním oblečením. Tento arabský šátek vám pomůže šokovat a dostat se do podvědomí lidí. Pokud stále tápete nad tím, jak arabský šátek vypadá, vzpomeňte si na populárního palestinského politika Yasira Arafata, který bez svého šátku nedal ani ránu. Tyto šátky už dávno nepreferují jen lidé, kteří vyznávají alternativní styl oblékání, ale také modelky a celebrity, které chtějí být vidět. In samozřejmě nejsou pouze exotické šátky z blízkého východu, ale také klasické šátky a šály elegantního střihu. Tyto módní doplňky jsou vhodné pro každou příležitost. Můžete je nosit do školy, na párty, večírek nebo na udílení Ocarů. I tyto šátky podtrhnou vaši výjimečnost a dostanou vás do hledáčku všech okolo. Šátky samozřejmě nejsou pouze ženská záležitost a mohou je nosit i kluci.

Protože mladí chtějí vypadat skvěle, ale někdy nemají dostatek financí, mohou si šátky nebo šály pořídit na internetu. Internetové ceny jsou mnohem přijatelnější, než v kamenných obchodech a mnohdy nižší až o 25%. Na internetu je samozřejmě i větší výběr a třeba se Vám podaří najít právě takový šátek, který nosí vaše oblíbená celebrita. Vaši kamarádi vám jej budou jistě závidět a zároveň obdivovat. Šátky a šály prostě frčí a každý, kdo je mine obloukem jako by žil v minulém stoleté.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.