Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
Zvětšení prsů – augmentace

Nechte si poradit se zvětšením prsou nebo liposukcí

Sebrat odvahu a zeptat se svého lékaře na některou z omlazujících operací nemusí být vždy snadné. Kolikrát byste si přály být krásnější, ale ostych udělá své. A tak raději mhouříte oči nad partiemi, které se vám nezdají být přitažlivé a přitom byste mohla být dokonale krásná. Anonymita internetu vám dává svobodu zeptat se odborníků online. Na serveru Omlazeni.cz se setkáte s radami skutečných profesionálů. Nebojte se zeptat i vy!

Poradna plastické operace prsou - zvětšení, zmenšení, modelace

S plastickou operací prsou je spojeno spousta otazníků. Samozřejmě samotný zákrok je vždy prováděn až po pečlivých přípravách a detailní poradě pacientky s lékařem. Ten zas musí mít všechny parametry dobře změřeny a pečlivě promyšleny. Přesto jsou mnohá úskalí, které mohou ženu odrazovat natolik, že se k lékaři ani nevydá. A přitom právě bujné poprsí je to, co může zvýšit její atraktivitu pro opačné pohlaví a vyvolat závist sokyň. Více například v sekci poradna plastické operace prsou - zvětšení

Liposukce

Tak jako plastická operace, je i odstranění podkožního tuku, tzv. liposukce, spojena s mnoha otazníky, které dámy většinou vyděsí natolik, že své kypré tvary radě hájí, než by si od nich pomohly jednoduchým zákrokem. Přitom není nic snazšího než se zeptat přes internet odborníků a pokud vás jejich odpově uklidní, tak vyrazit za doktorem, který se už o vašem zbytečná kila navíc postará. Více na poradna liposukce.

Parfémy a vůně

Z lehce jiného ranku je poradna s parfémy a vůněmi. Zde na dotazy čtenářů odpovídají odborníci na parfémy. Je totiž mnohokrát složité vybrat tu pravou a především kvalitní vůni, která dodá vaší osobnosti ten správný šmrnc. Mohou se za vámi otáčet lidé s živým zájmem, kdo že to tak krásně voní nebo naopak na sebe omylem můžete nanést vůni, která bude mít účinek skoro opačný. Poznat ten rozdíl je důležité. Nemusíte zrovna vonět, jako kdybyste na sebe vylili celou lahvičku, ale je důležité okolí zaujmout tím správným způsobem. Výběr parfémů je v dnešní době nepřeberný. S tím správným vám poradí poradna parfémy a vůně

Samozřejmě zmíněnými třemi kategoriemi výběr na stránkách Poradny Omlazeni.cz nekončí. Přejeme vám za redakci Teenmagu hodně štěstí ve snaze udržet si co nejdéle svou dívčí krásu.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.