Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
Shirtinator.cz

Vytvořte si vlastní tričko!

Vytvořte si vlastní tričko – pro sebe, nebo jako dárek pro svoji rodinu, známé, kamarády, spolužáky či kolegy. Nový web Shirtinator.cz umožní komukoliv snadno vytvořit tričko či jiné oblečení z nabídky s vlastními motivy a texty. Využít můžete také rozsáhlou nabídku motivů Shirtinatoru. Libovolný motiv vytisknete také na hrnek, zástěru, odznak, tašku, klíčenku, podložku na myš, stínítko na auto, na polštářek či na plyšovou hračku. Ze svým motivem si můžete nechat vyrobit také puzzle.

Už si nemusíte lámat hlavu s tím, jaké dárky své rodině a známým. Každému teď můžete pomocí Creatoru na stránkách Shirtinator.cz vytvořit jako dárek vtipné tričko. Trička, na které se motivy tisknou mají vysokou kvalitu a vybrat si můžete také z mnoha střihů.

Dámské, pánské i dětské střihy triček s krátkým rukávem v pestré škále barev doplňuje také další oblečení: trika s dlouhým rukávem, mikiny, tílka, šaty, dámské i pánské boxerky, tanga, šortky, dlouhé sportovní úpletové kalhoty nebo čepice. Na kterýkoliv z těchto kousků můžete nechat vytisknout vlastní motiv a vlastní nápisy. Nebo využít bohatou nabídku motivů přímo ze Shirtinator.cz, které pak jen doplníte o vlastní texty.

Se Shirtinator.cz vyrobíte osobní dárky bez toho, abyste museli holdovat ručním pracím. Překvapte přítele, kamarádku, sourozence, mámu či tátu dárkem s vlastním potiskem a vtipným textem či vytištěným věnováním. Shirtinator.cz vám totiž umožní vyrobit si jako dárek potištěný hrnek na kávu nebo na čaj, polštářek, kuchyňskou zástěru, bryndáček, plyšáka, placku, tašku přes rameno i nákupní tašku, klíčenku, stínítko na auto, podložku pod myš, nebo třeba puzzle.

Uveď při objednávce kód teenmag01 a získej slevu 25 % na vše, co si vytvoříš a objednáš!

Sleva je platná do 15. dubna 2011!

Potisknou si tričko vlastními motivy a texty je ze Shirtinator.cz hračka!

Vytvořit si jakýkoliv potištěný dárek, nebo třeba crazy módní triko pro sebe je naprosto jednoduché. Na stránkách Shirtinator.cz klikněte na tlačítko „Vytvoř si tričko“ v menu serveru. Otevře se vám Creator, kde si jako první vyberete produkt, na který budete tisknout. Vyberete si tričko nebo jiné oblečení, polštářek, plyšáka, hrnek nebo jiný z dárků. Pak si zvolíte základní barvu.

V záložce Creatoru vpravo si pak můžete vybrat motiv. Motivy máte roztříděné také tematicky, stačí rozkliknout menu. Když kliknete na motiv na tričku, můžete s ním snadno pomocí myši otáčet, posunovat jej po tričku, zvětšovat či zmenšovat.

Další záložka vpravo v Creatoru vám umožní do trička vložit vlastní text. Text můžete ohýbat či mu dávat jiné efekty, barvit, měnit font písma, či s ním posouvat.

Poslední záložka Creatoru vám dokonce umožní nahrát si do aplikace vlastní motiv ze svého počítače. Na hrnek tak můžete rodičům nechat vytisknout svoji fotku, příteli vytvořit polštář ve tvaru srdce s věnováním, či právě se vdávající kamarádce nechat potisknou bryndáček veršíky a poslat jí jej místo telegramu.

Creator na Shirtinator.cz vám umožní potisknou například na tričku nejen přední díl, ale současně také zadní a oba rukávy. Tričko, které vytvoříte, může být plné motivů a nápisů, nebo můžete decentně stejný motiv vícekrát zopakovat.

Nezapomeňte, že výroba triček chce svůj čas. Takže aby se vaše trička a dárky stihly vyrobit, objednejte je nejpozději 5 dnů před datem, kdy je chcete doručit. Pokud navíc nebudete platit dobírkou, ale rozhodli byste se platit převodem, prodlužuje se celý proces na 10 dnů. Takže pojďte dárečky pro své přátelé a rodinu tvořit a objednávat hned! Shirtinator.cz je zárukou kvality produktů i samotné potlače!
 

Zdroj obrázků: Shirtinator.cz

 

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.