Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
Letošní módní katalogy lákají originálními nápady

Nejnovější módní trendy jsou konečně dostupné z pohodlí domova

Není horší pocit než bezradně obcházet regály plné oblečení a marně mezi nimi hledat svůj vysněný kus. A to už může být cokoliv. Se vzrůstající nabídkou, jako by pulty obchodů zaplavila neskutečná šeď místo nápaditých, střihově odvážných a různobarevných modelů. Alternativou k zoufalým výpadům mezi regály může být pestrý výběr v módních katalozích z pohodlí domova. Připravit se na blížící se sezonu tak můžete, aniž byste vystrčili paty z domu. Díky zásilkovému prodeji můžete nakoupit kvalitní výrobky za solidní ceny. Zásilkový prodej oproti kamenným obchodům navíc ze zákona garantuje vrácení peněz do 14 dnů po obdržení zboží, pokud nebudete s výrobky spokojeni. Ve kterém kamenném obchodě k Vám budou tak vstřícní? Zalistujme tedy katalogy vybraných společností, díky nimž se můžeme stylově oháknout bez front u pokladen.

Bonprix katalog 2011

Evropská prodejní síť odívající i na módu náročné Francouze je původen z německého Hamburku. Svůj katalg vám zašle zcela zdarma, můžete se přihlásit i k odběru novinek na mail. Pokud však raději nikomu své údaje nesdělujete, můžete si naprosto anonymně stáhnout katalog v PDF nebo zalistovat ve webovém katalogu zboží. Své objednávky můžete poslat poštou, faxem, e-mailem, přes naše www stránky, nebo formou SMS. Objednávky přijímají samozřejmě také telefonicky. Česká pobočka má ostravskou adresu, takže se nemusíte obávat dopisování se zahraničím. Pracovníci telefonních linek různých operátorů (tak abyste volali nejvýhodněji pro váš tarif) jsou k dispozici ve všední dny do osmi hodin a dokonce v sobotu do dvou. Uvidíte, že nakupování z katalogu bude velmi snadné.

Otto katalog 2011

Stylové oblečení za příznivé ceny nabízí také Otto katalog. Ke klasickému tištěnému katalogu se zde nedostanete, listovat katalogem můžete přímo na webu. I v Otto se můžete přihlásit k odběru novinek mailem. Díky členění na nejrůznější kategorie bude návštěva internetového obchodu příjemnou náplní pro nějaké to nudné odpoledne. Velkou výhodou může být, že platíte až při převzetí zboží. I když se jedná o společnost se sídlem v Maďarsku, objednávky v pracovních dnech do osmi a v sobotu do dvou hodin vyřídíte přes telefon. Česká pobočka obchodu sídlí na ostravské adrese. Záruka vrácení peněz do 14 dní je samozřejmostí. Vaše spokojenost je zaručena.

Neckermann katalog 2011

V pražské Zenklově ulici zas sídlí legendární německý Neckermann, u nějž můžete také objednávat telefonicky, mailem, přes SMS, fax, mailem či písemně. díky opravdu široké nabídce u Neckermanna nakoupíte nejen oblečení, ale třeba i elektroniku, nábytek či bytový textil. Objednat můžete i novou vrtačku pro partnera. Společnost Neckermann také pamatuje svou nabídkou oblečení na XXL velikosti. Pokud zrovna nemáte dost hotovosti k nákupu, můžete si smluvit splátky, ve kterých nákup zaplatíte. Do 12. února 2011 můžete nakoupit bez poštovného!

Z dalších katalogů můžete prolistovat například Reserved katalog nebo Halens katalog 2011

 

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.