Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
Landwirtschafts Simulator 2011

Landwirtschafts Simulator 2011 je Farmvillem v 3D hávu

Nejrozšířenější flashová hra FarmVille má svou 3D herní obdobu. Její jméno je Landwirtschafts Simulator 2011. Zafarmařit si můžete konečně nejen ve volném rovnoběžném promítání, ale i ve virtuálním 3D prostoru, kde se můžete setkat se svými kravičkami, projet se s traktorem po poli nebo zažít den farmáře.

Pokud už vás omrzelo jednoduché sklízení, orání a zasévání na vašem facebooku a raději byste si užili plnohodnotný herní zážitek, je tu pro vás pc hra Landwirtschafts Simulator 2011. Díky několika vylepšení od předešlých verzí si můžete vychutnat paletu strojů různých značek jako například Krone, Horsch, Pottinger, Deutz-Fahr. K dispozici jsou traktory, kombajny, pluhy, nakladače, balící a secí stroje. Modely v 3D jsou do detailu propracované a k nerozpoznání od skutečných. Projít se tak po své farmě je naprosto odlišný zážitek než u FarmVillu, kde dominují zejména všemožné dekorace. S hrou Landwirtschafts Simulator 2011 se budete cítit jako skutečný farmář.

Další vychytávkou je chov zemědělských zvířat, ve kterém se staráte nejen o svá zvířata, ale také můžete nakládat s jejich produkty včetně hnoje. Ten využijete při zúrodňování svých polí. Nepřijdete ani o příležitost zahrát si s přáteli. Díky propojení na internet se můžete každý zaměřit na tu část hry, která vás baví a společně dát dohromady prosperující farmu. Můžete si tak vyzkoušet, jaké by to bylo si s přáteli otevřít skutečný podnik.

Plnohodnotný herní zážitek z virtuálního farmaření vám přinese Landwirtschafts Simulator 2011 včetně vnořených hráčských módů. Díky nim vás hra hned tak neormzí.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.