Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

BLONDÝNA VS. BRUNETA

Dělá vám problém se rozhodnout, zda mít tmavší, nebo světlejší kštici? Díky Teenmagu naleznete definitivního průvodce k nalezení svého dokonalého odstínu.

Jděte do blond když

....máte hodně světlou pokožku!

Pokud chcete být romantická, nádherná blondýna, důležitým prvkem je mít světlou až narůžovělou pokožku, říká Matthew B. Naopak, bronzová pokožka ( postačí i bronzový pudr) se dokonale hodí k teplým odstínům vašich vlasů, zejména frčí hnědé barvy.

Jaký střih vám bude slušet?

Mnoho celebrit si nechává své dlouhé blond vlasy dorůst do extrémní délky. Jednou z nich je například Heidi Montag či Kendra Willkinson. Jane z Melrose Place's radí: " Pokud chcete krátké vlasy do horkého letního počasí, udělejte to, ale pod podmínkou, že budete

#
blond." Milovnicí krátkých blond vlasů je například Sharon Stone a modelka Agyness Deyn.

 

Blonďaté povzbuzení...

"Když mám nějakého klienta, který prochází krizí nebo se prostě cití mizerně, pokouším se mu vlasy zesvětlit," říká DePalo. Blonďatá barva vám slibuje,že vašim vlasům dodají jasný vzhled a celkově udělají dobrý dojem.

 

Jděte do hnědé když...

...máte příliš tenké vlasy!

Tmavší vlasy přidají optický rozměr a tloušťku zejméná jemným a vzdušným vlasům, říká Kristen DePalo, která pracuje v Insitu Salonu v New York City. Tip: Chcete-li přidat extra objem, Kristen doporučuje obarvit vlasy mírně bohatším odstínem, než byl na začátku.

 

Máte olivovou pleť?

#

Ne každý odstín kůže se hodí k čokoládovým pramenům (viz Julia Roberts) říká kadeřník celebrit Matthew B. z Amato Salonu v Beverly Hills. Výhodou hnědých vlasů je to, že vaše pleť bude vypadat mnohém lépe, zejména v případě, pokud máte sklony k "bledé tváři". Stejně tak vaše oči a zuby büdou vypadaj bělejší.

 

Hnědé vlasy = méně starostí!

Udržet si stále krásné světlé vlasy je někdy dost těžké, protože vyžadují hodně nákladů a jsou i časově náročné. Pokud se tedy stanete majitelkou hnědých vlasů, můžete u kadeřníka trávit čas jen dvakrát do roka, říká Nelson Chan, kadeřník v ESTETICA Salonu v Beverly Hills. Brunetky mají také snadnější i domácí barvení, říká Matther B., protože se nejedná o odstranění pigmentu ( jako je to u přebarvení na blond) a nemusíte se obávat toho, že byste poté vypadaly "neomaleně".

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 3 uživatelů, průměrné hodnocení: 4
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.