Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Metalíza a lesk vás udělají sexy!

Mnoho žen má pocit, že lesklé kamínky, štrasové naušnice, opasky, svetry, či lesklé ozdoby na dívčích jeansech jsou už dávno tabu, my vás ale můžeme přesvědčit, že tomu tak není. Dobrou vlastností těchto "trendů" je, že si můžete vybírat z jakékoliv škály barev.

Například zelená, červená, modrá, záleží také na tom, abyste se cítili více než pohodlně.

A co je hned za pohodlým? Pocit sex-apeelu vám metalické doplňky a lesk dodají. Ptáte se jak? Je to jednoduché, tak jednoduché, že se nebudete stačit divit. Důležité je, abyste se zahalili do věcí blýskavých, jako jsou tašky, lodičky nebo opasky. Avšak pravidlo č. 2 - nic se nemá přehánět!

Přečti si také

BLONDÝNA VS. BRUNETA
#

V minulosti si všichni mysleli, že třpytivé róby a zářivé náhrdelníky z diamantů jsou pouze záležitostí plesové sezóny a doplňky jsou stejně tak méně vhodné. Už několik let dali návrháři hlavy dohromady a vydumali, čím by svět překvapili. A co myslíte, kde se asi vzaly trendy lesklé plavky a jiné oblečení s křišťály od Swarovski, opasky a lodičky? I když je současná móda poměrně proměnlivá a každý si obleká věci, které ho vystihují a cítí se v ních pohodlně, němělo by se zapomenout na pár maličkostí. Sice je hezké, že chceme být osobití, ale dalším pravidlem je být trendy, jít s dobou, a to za každé situace.

• Šperky či bižuterie by měly být ve stejném barevném odstínu, jako lesklé věci, které máte na sobě oblečené. Pokud se na toto pravidlo "vykašlete", můžete si způsobit, že budete vypadat jako klauni, a to přeci nechcete.

#

• Jste milovnící zlaté barvy? Tak pamatujte na pravidlo, že ta vynikne s barvou čokolády, nebo bílé kávy. Stříbrné

doplňky jsou pěkně zřetelné na šedém nebo bílém podkladě. A zda-li se toužíte podobat modelkám z přehlídek Gucciho či Versace, skutečně to berte vpotaz.

• Pozlacené či samotně zlaté doplňky zvýrazní krásu tmavovláskám. Blondýnky si mohou hovět na stříbrných věcičkách, které zvýrazní jejich něžnost.

• Metalíza a lesk řetízků, štrasu, by se něměli přebíjet s jinými doplňky. Kombinujte je pouze s jednobarevnými oděvy nebo jeansy. Budete šik!

Zásadním pravidlem je, že se nesmí kombinovat zlaté a stříbrné šperky dohromady, potom budete vypadat kýčovitě. tak se toho držte.

#

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 1 uživatelů, průměrné hodnocení: 3
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
TonikczA, 05. 12. 2009, 17:11:30+3no jo....Pravda, tenhle článek je dobrý a pravdivý nic víc nic míň