Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Čepice, rukavice a šály

Jako každý rok, zima je krutá a nepříjemná, aspoň pro mě, když mám ráda teplo. Proto jsem se zaměřila na zimní doplňky oblečení, které nejen vypadají dobře, ale taky nás před zimou uchrání. Vzhledem k velkému množství konkurence schopných obchodů, máme možnost si vybrat tyto doplňky v různých barvách a materiálů.

Doporučuji kombinace, například černý kabátek a k tomu červené, oranžové, žluté, světle zelené či azurově modré doplňky. Jsou zajímavé, výrazné a trendy každý rok. Ovšem ne každý vlastní černý kabátek, ale například hnědý, ke kterému se opět hodí červená barva, je výrazná a dokáže zaujmout. Ke sportovnímu oblečení doporučuji barevně pruhované čepice, které se dají sehnat jako sety, společně se šálou a rukavicemi. Například firma funstorm, DC, Horsefeathers a spousty dalších nabízejí kulichy nespočetných možností barev a stylů. Pro ty, kteří zrovna nemají finanční prostředky na tyto značky, mohu doporučit firmy Takko, New Yorker, C&A a jiné. Nejsou tak drahé, ale dají se zde sehnat poměrně levně a vkusně. Pokud máte zájem o ty dražší značky, mohu vám taky doporučit aukro, objevují se zde kusy nenošené a zkušenosti s prodejci mám prozatím dobré.

#Barevná kombinaceBarevná kombinace

Já osobně mám problém s kulichy, nemohu je nosit a tak místo zvoleného doplňku jsem zvolila kabelku. Ve zvolené barvě jako je šála a rukavice dokáže zaujmout, ale vždy si musíme dát pozor, abychom to nepřehnali, neboť jednotlivě spojené doplňky se stanou nevýraznými. 

Pokud patříte mezi šťastnější část populace a čepky vám nějakým způsobem nevadí, mohu vám jen tiše závidět, ale snad každé děvče řeší problém, že po sundání čepice ji zůstanou zelektrizované vlasy. Co mi bylo doporučeno babičkou, naneste si lehce do konečků prstů kondicionér a před nasazením kulicha vetřete do vlasů. Vlasy budou lesklé a nebudou lítat dle své vůle.

Samozřejmě u těchto doplňků nejde jen o stránku estetickou, ale také užitkovou. Kdo z vás by nechtěl být vkusně oblečený a při tom si chránit zdraví?

Napsal uživatel: Dangell

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.