Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Reninka+Nikysek- bylo to krásný

Naše přátelství…. bylo něco úplně jiného…Poznala jsem osobu s kterou začalo mít najednou vše smysl…Byla jsi to Ty Niky, holka která mi otevřela oči…. Chvíle s Tebou? Bylo jich strašně moc, minuty, hodiny, dny, měsíce na které se nezapomíná…Měla jsem život o kterém jsem vždy snila…Naše kroky se setkaly u koní – náš cíl, náš zájem. Rok 2008 byl jen náš, na jeho začátku jsem Tě poznala– to jsem ještě nevěděla jaký poklad v Tobě mám. Postupem času si se stala mou závislostí, nezbytnou složkou a součástí mého života. Bez Tebe nepadlo ani jedno rozhodnutí.

              Vzpomínáš na naše vyjížďky, kdy jsme běžely s Bobískem a Furínkem po poli s větrem o závod? Nic nás netížilo, okolní svět, problémy, starosti šly najednou stranou, předháněly jsme se…ta rychlost, ta volnost…lítaly jsme, pamatuješ? Koně běželi sami a my jsme rozpjaly ruce a letěly …daleko od všech…do našeho světa. S Tebou – jiný svět…nemusela jsem nic říkat…i beze slov to šlo, vždy jsi poznala co mám na srdci i na jazyku. Byli tu dvě osoby které jsme milovaly. Měly jsme všechno jedna tu bylo pro druhou, každá měla kluka kterého milovala, koně na které jsme dopustit nedaly…Trávily jsme spolu každý den, každou volnou chvilku…byly jsme spolu jak jen to šlo. Jedna pro druhou v každé situaci. Pak se ale stalo něco co naše přátelství ohrozilo. semnou se rozešel kluk, pro kterého jsem žila, bez kterého jsem tu dál být nechtěla, přehlížela jsem okolí, byla jsem tam kam jsem přesně spadnout nechtěla…  

              Ale byla jsi tu Ty – holka která mě objala, chytla za ruku a dostala dál. Holka na kterou jsem nedala dopustit, kde bych předtím byla bez Tebe? Nechci ani pomyslet…Pak jsme přišly i o koníky, přijela jejich majitelka a už mohla chodit jezdit jen jedna z nás…Obě jsme se jich vzdaly…A šly jsme spolu dál. začaly jsme jinde, ale už to nebylo jako dřív, ale i přesto všechno naše přátelství dál vydrželo, nevídaly jsme se každý den, ale já Tě měla ráda čím dál víc. Ty jediná jsi se ke mně nikdy neotočila zády, mé chyby jsi hájila a nikdy jsi mě nezapřela. Když jsem chodila s tím klukem, přišla jsem o všechny kamarády, ale Ty jsi semnou zůstala, byla jsi tu i potom co se semnou rozešel, ale ostatní se už nevrátili. Každý by si řekl, že jsem byla sama, ale já jsem měla Tebe a nikoho dalšího jsem nepotřebovala. Prázdniny – ty byly naše, plno zážitku. spaní na přehradě, plavení koníků, nakupování, různé výlety, bylo toho strašně moc…Pomalu jsi začala ztrácet i toho tvého kluka…. uvědomila jsem si, že lidé ze snů – našeho světa, nás pomalu opouští…. Naše koně s kterýma jsme létaly, Michal- kluk kterého jsme milovala, Ty a Tomáš – kluk tvého srdce. 

              Takhle to bylo v našem světe…. a najednou jsme zůstaly sami…. sami v tom obrovském světě…vídaly jsme se čím dál míň, nikdy jsem si ale nedokázala připustit, že by naše přátelství skončilo. Ale mýlila jsem se…stačilo jen málo a hned jsme se hádaly – hádaly jsme se kvůli věcem kterým jsme se dřív jen zasmály, přešly je a šly dál…. začaly jsme se hádat kvůli nepodstatným věcem…každá sebemenší chybička, vyryla do našeho vztahu velikou díru…. a najednou měl být konec…. jedna pro druhou už tu nebyla…když jsi měla problém a volala jsi …ozvalo se jen ticho…Nevěděla jsem jak pomoct…najednou jsem Ti nerozuměla, nevěděla jsem co dělat…nechtěla jsem aby ses trápila, když jsem chtěla poradit – Ty jsi nerozuměla…co se stalo…takhle to přece nemělo skončit…naše přátelství, náš svět? Kam to všechno zmizelo, přece to tady někde ještě musí být…Už jenom slzy stékají, když vzpomínám na chvíle strávené s Tebou, na to, že neuběhla ani jedna promarněná minuta. nelituji ničeho co se stalou s TEBOU…ale lituji toho, že jsem Ti nedokázala pomoct, když jsi mě nejvíc potřebovala…. lituji toho dne kdy to všechno skončilo 20. 12…v mém srdci…budeš na vždy, náš svět…. naše sny, žila jsme jen pro Tebe…to s Tebou začalo mít vše smysl…. DĚKUJI…. Reniiink. a + n-i-k-y-s-e-k

  

Napsal uživatel: Reniiinka

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 3 uživatelů, průměrné hodnocení: 2.3
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
pokak, 25. 06. 2009, 15:52:030nádheraTak tenhle článen neměl chybu.. byl moc pěkný, ale nemusel tak skončit. Měla jsem slzy v očích, když jsem si představila mě a moji nejlepší kamarádku na vašich místech.. jsme jako sestry, rozumíme si beze slov.. ale kámoška se má příští rok stěhovat kousek od našeho města, takže doufám, že nedopadneme stejně.