Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Sukně alá zlobivá školačka

Při nejbližší návštěvě obchodů s oblečením si všimněte, že se opět navrací sukně alá zlobivá školačka. Nedokážete si představit, jak tyto sukničky vypadají? Zkusím vás dostat do obrazu.

V amerických školách se tento kousek používá jako součást školních uniforem, ovšem většinou v trošku delší podobě. Jsou to různé barevné kombinace kostkovaných vzorů. Kostičky jsou drobnější či rozměrnější, ale jsou základem.

U dolního lemu začínají sklady, které tomuto modelu dávají neodolatelnou roztomilost. Dají se zakoupit v různých délkách, ale všechny víme, že čím kratší, tím zlobivější:)! Mít tuto sukni na sobě, znamená být vážně sexy. Barevných kombinací jsou opět nepřeberná množství, ale ve většině převažuje červená barva, alespoň jako nit, kterou je kousek vyšíván.

Tato sukně se dá označovat i jako „punkerská“ , když je ozdobena řetízky a různými cvočky a jsou-li k nim dodány potrhané silonky, tak je tento styl zcela dokonalý. Pokud se však punkerkou stát nechcete, ale chtěla byste mít tento úlet ve svém šatníku, stačí si k němu vzít obyčejnou nylonové silonky a třeba černé baleríny nebo kozačky. K doplnění modelu už stačí jen jednobarevné triko, jehož barvu na sukni nalezneme. Tílko nebo halenka, které zvolíme by měla být bezpodmínečně bez jakéhokoliv potisku, protože ten by se samozřejmě nehodil ke kostkovanému vzoru.

Na našem trhu se dají tyto sukně koupit ve většině obchodů, které se snaží jít s dobou. Hledáte-li kousek dostupný vašemu ne příliš velkému rozpočtu, můžete navštívit síť prodejen H&M, které jsou po celém území České republiky. V oddělení mladé módy jistě najdete aspoň jeden kousek, který vám bude sedět velikostí či barevnou rozmanitostí. Ceny se zde pohybují okolo 400Kč. Máte-li však v peněžence dostatek financí na nákupy, navštivte prodejnu CAMAIEU, která je na našem trhu téměř novinkou. Působí zde necelé 2 roky, ale klientelu si zde získala obrovskou díky elegantní a luxusní módě. Sukničky tu mají v jednotných cenách 999Kč. Mohu se však zaručit za kvalitu, kterou za utracenou částku obdržíte.

Zde se opět potvrzuje, že se móda opakuje a navrací zpět, protože tyto kousky se nosily již před několika lety, kde byly samozřejmou součástí každého šatníku. Takže se nenechme zahanbit svými maminkami, které tuhle nádheru také nosily a zajděme si jednu koupit. Ať jsme bezprostředně IN a naprosto sexy, protože to je účel sukně, ve které budete vypadat jako školačka, která má něco hříšného v plánu. Tak se staňme součástí této hry a provokujme, provokujme, provokujme!

Rády ze sebe děláte vyzývavou? Nebo vám to přijde pohoršující?

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 3 uživatelů, průměrné hodnocení: 3.7
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
Malili, 22. 04. 2009, 10:41:39-10To se jeste nosi??? az budu tocit nejake porno tak asi jo..hned se inspiruju
lusinesinka, 10. 04. 2009, 16:31:59+10ja bych rada byla vyzivava ale řekněte mi jak to mam udělat když vypadam jak bečka sádla??!! bože takovou sukni k mým sloním nohám??jaj..rozhodně sexy..ať žije ironie děvčata...