Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Pan Tajemný

Proč někdy někoho vůbec může přitahovat osoba, která má dvě tváře a převahuje ta horší?

Snad ty růžové brýle, které nosíme nám slepě ukazují jen tu krásnou a laskavou polovičku, kterou v sobě skrývá eleganci, přitažlivost, vtipnost a kouzlo v jednom.

Naopak s tímto vším souvisí hlavně sobeckost, bezohlednost, neomalenost a perverznost… ale stále to patří k té osobě, kterou milujeme.

I kdyby Vás svou sobeckostí odradil, bezohlednosti rozzuřil, neomaleností urazil, perverzností donutil k něčemu co se Vám vůbec nezamlouvá, pořád tu je ta druhá stránka, která svou elegantností potěší, přitažlivostí rozpálí, vtipností rozveselí a svým kouzlem rozvášní…

Náhle zapomenete na všechno špatné a bez váhání se mu vrhnete do náruče…

 

...

 

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 2 uživatelů, průměrné hodnocení: 2
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
Marty9xxxx, 24. 04. 2009, 22:19:400dvě tvářeněkdy je to právě v tom, že se bojíme co by se nám nakonec mohlo líbit! Jsme jen lidé a dobré i špatné stránky má každý! U některých se nám ale zdá, že jsou ty stránky dvě pořád! Musíme člověka poznat jako celek, ne jen stranu, co nás tak upoutala a pak se rozhodnout, zda je ten pravý/ta pravá pro nás! teprve pak můžeme soudit, nikoliv,. poznáme-li jednu polovičku a až později druhou a zděsíme se vlastních rozhodnutí, protože pak jsme vlastně ve dvou tvářích i my!
lusinesinka, 10. 04. 2009, 16:36:230tak tavyhohle týpka znám..menuje se jan lacina..holky bacha na něj...i když vim že je dóóóst známá firma tak přece jenom..že ano..=P