Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Těhotenství ...

Ahojte holčiny tedy především holčiny:)

Nevím průměr Vašeho věku , ale usuzuji že tu není moc slečen s dětmi nebo těhotné …

Mě je 20 let letos v prosinci 21 … po dlouhé době jsem našla přítele … nebo spíše dospělého chlapa … Ted jsem ve 30 týdnu těhotenství … je to krásné mít zázemí a chlapa miminko to nejroztomilejší stvoření a být už usazená … Začíná být venku hezky a všichni se scházejí v parku a popíjej vínko a baví se … chybí mi to … včera večer bylo moc hezky takový příjemný večer na posezení u ohně , ale bohužel nemůžu … taky jsem si říkala,že toho kalení mám už dost takže mi to nebude vadit když budu těhotná , ale není to tak takže jedno poučení holky …

Miminka jsou krásná věc a to ,že jste zamilovaní je taky krásné , ale opravdu se do toho nehrňte … vdávejte se třeba desetkrát , ale ne mimčo … to není jako plyšová hračka která se dá někde odložit když už Vás nebaví … a hlavně kde máte tu jistotu,že na to maličké nezůstanete sami bez mužského? Radši si kupte nové tričko než kočárek:)

Napsal uživatel: Peacess

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 3 uživatelů, průměrné hodnocení: 3.7
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
JennyDee, 06. 04. 2009, 13:11:280místo mimča, dvě tři trička :)jakože být usazená ve dvaceti, no to nevím:) beru to podle sebe, takže:) nicméně ten tvůj závěr se mi líbil, místo mimča, radši trička:)