Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

How it hurts...

Někdy to opravdu není lehké udělat si v tom životě konečně pořádek,jednu věc vyřešíš a druhá se ti připlete do cesty!Není to spravedlivý!I když kolem sebe máš plno lidí,kteří by ti chtěli pomoct,nikdo tě nepochopí tak ,jak bys chtěl. Je pravda,když se říká:Nezažiješ,nepochopíš!Jen těch pár lidí,který to zažili Tě pochopí!! Dokud si všemi těžkostmi neprojdeš sám,nezjistíš how it hurts. Neexistuje způsob jak to udělat,aby se Ti zlo vyhnulo,svět je zlý a ještě horší jsou lidi v něm,neplatí to však u všech,ale většina vládne a nidko mě nepřesvědší o pavém opaku! Sama sebe se někdy ptám :bude to lepší?,věřte,že bude ,už brzy,ale do té doby to tady nějak budeme muset zvládnout.Člověk na to,ale nesmí být sám,protožž to nikdy sám nezvládne,i když to často říká.Potřebuje někoho,o koho se bude moci opřít,říct mu,co ho trápí,vybrečet se mu na rameni.

Ps:Slova lásky se dobře říkají,ale ještě líp se poslouchají!Když z rtů tvého milovaného vyjdou slova :Miluju tě!,celý svět se ti rozzáří a tobě už nezáleží na tom ,jestli je svět zlý,protože víš,že tu máš někoho a že pro něj existuješ jen ty a on zase jen pro tebe.Víš,že on je tím paprkem svět,který svíti na vaši cestu.S ním se nikdy nezabloudíš.Ponoří své oči do tvých a Ty víš,že tě nikdy neopustí.Naslouchá tlukotu,který říká "miluji Tě".Stojí Ti poboku,říká: "neboj,jsem tu s Tebou".Chytně Tě za rukua zůstane navždy s Tebou.On je to ,čemu můžeš říkat Láska!

 


 

 

Napsal uživatel: Art_Grl

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
Marty9xxxx, 24. 04. 2009, 21:03:120Podpora s oporouAno, Láska není jen o sexu a řkouce slova: "Miluji Tě!" se tvářiti jako tlačící šimpanz, je to i o podpoře v dobách těžkých a nelehkých, o nutnostech udělat kompromis tam, kde protistrana nechce ustoupit, snažit se vyjít vstříc i v době, kdy nám samým není nejlíp a ukázat se v lepším světle i v době, kdy my sami jsme drahou osobou obviňováni z chyb jiných lidí a všechna bída světa je v tu chvíli naší vinou! Pánové, zamyslete se a řekněte nahlas, že tohle umíte a skutečně Vám to mnoho lidí potvrdí... Já tvrdím, že to umím! ...i když jen částečně, ale život je od toho, aby se člověk neustále poučoval a hledal správnou cestu a až ji najde, aby byl šťasten!