Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Život??? ...můj příběh...

O čem vlastně celý život je ?? Ať se snažím jakkoli, nemůžu na to přijít ... Je to tím, že jsem mladá ?? Nebo možná hloupá a nezkušená ?? Ne, já teda myslím, že v životě už jsem si prošla hodně věcma, bylo hodně situací, který jsem musela nějakým způsobem zvládnout, poprat se s nima atd. ... Myslím, že každý z vás má někdy pocit, že život je jen o trápení, bolesti, smutku, beznaději, bezmoci a podobně, nemám pravdu ?? Jenže občas má život i pěkný stránky...radost, smích, pocit naprostýho štěstí... Ale jak dlouho ten pocit naprostýho štěstí trvá ?? Já osobně ten pocit nemívala často, spíš naopak, prožívala jsem deprese, ubližovala si a bojovala s pocitama bezcennosti, samoty, strachu... postupně jsem se uzavírala do sebe a cítila jak psychicky slábnu, bylo mi nanic, nenáviděla jsem se, nenáviděla jsem lidi, svět, život, prostě všechno...

...popravdě, když to teď píšu tak se usmívám, ale tehdy (když jsem to všechno prožívala) mi vážně do smíchu vůbec nebylo...vím, že rozhodně nejsem sama kdo si tímhle prošel nebo si tím, bohužel, ještě prochází, ale já už to mám snad za sebou a potřebuju to nějakým způsobem ze sebe dostat ven, doufám, že to chápete...a hlavně tohle všechno píšu proto, aby lidi, co tím prochází věděli, že v tom nejsou sami, a že ta naděje někde je... prostě, bych těm lidem chtěla nějakým způsobem pomoct tohle překonat, i když vím, že to není vůbec lehký. Možná i proto, že lidi s tímhle problémem si většinou nechtějí nechat pomoct, "ovládá" je nedůvěra a strach.

#BolestBolest"

Ano, znám to dobře, deprese jsem měla, dalo by se říct ustavičně, 5 let + sebeubližování (do teď jsem se těch depresí nezbavila, jen nejsou tak časté), k tomu, abych se zbavila sebeubližování mi částečně pomohla rada psychologa - cokoliv psát, kreslit... Takže tuhle radu posílám dál, protože je vážně dobrý se z toho třeba vypsat nebo svoje pocity prostě nějakým způsobem vyjádřit na papír. A když už jsem u toho jak jsem se čeho zbavila, hihi, tak té uzavřenosti se člověk lehce nezbaví (bohužel).

#SamotaSamota"
Já jsem pořád uzavřená do sebe, ale potkala jsem člověka (miláčka), který mi hodně pomáhá, aniž by o tom věděl. A čím?? Především svou upřímností, ale i tím, jak se ke mně chová a svou láskou. Je to zvláštní, tenhle pocit jsem ještě v životě neměla, pocit, že mu můžu cokoliv říct a on to pochopí, nikdy jsem s nikým nic nedokázala probrat tak jako s ním (ať už to jsou problémy, starosti nebo i něco příjemnýho), teda spíš jsem to nedokázala s nikým probrat VŮBEC. ... Chci tím jen říct, že v životě každého z nás se najde aspoň jedna osoba, která nám dokáže pomoct a nemusí si toho být ani vědoma. Proto neztrácejte naději, hlavu vzhůru a pořádně otevřete oči ať něco nepropásnete, byla by to určitě škoda. :-) A přeju všem, kteří prochází těžkým obdobím, ať je to rychle za nimi a jsou šťastní a spokojení :-) A samozřejmě to štěstí a spokojenost přeju i všem ostatním:-)

 Snad vám tohle něco dá, třeba to někomu pomůže, nevím ... Možná se tomu někdo zasměje a bude si říkat něco ve smyslu : Holka, vzpamatuj se. :-) .. Ale co, lidi jsou různí a je to dobře :-) Protože kdyby všichni byli stejní, tak by na světě byla příšerná nuda :-) hihi ...

 Mějte se suprově a krásný život všem :-)

 

 

Napsal uživatel: she_devil

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.