Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Může pocit štěstí vydržet?

Já si myslím, že ne. Všechna radost jednou opadne. Nic není na věky. Člověk nedokáže udržet city na uzdě. Člověk nemá dost citu na to, aby v něm navěky přebývaly pocity štěstí a lásky. Vše je jen na nějakou dobu. Myslím si, že pravá láska je mýtus. Je to pověra z romantických filmů a červené knihovny. Nikdo by se neměl řídit naplno city. Nezůstane v něm nic jeho. Mění se postupem času v něco jiného. V něco co není. Přemýšlím nad tím, že jak má jídlo nějakou expirační dobu, tak stejnou dobu má i vztah, cit, pocit, vše se jednou vypaří.  A zůstanou jen krásné vzpomínky na časy, kdy ten pocit existoval, až převládal.

Ovšem znáte to, výjimka potvrzuje pravidlo. Nevím, zda nám ty pocity zůstanou navěky, ale teď se milujeme. Při každém jejím pohledu cítím nesmírnou lásku, která mě zahaluje do hedvábného závoje. Já se snažím o to samé doufám, že se mi to daří. Ona je má vyvolená, snad to ví. Já to tak cítím. Nechci o ni nikdy přijít. Pro mě je to životní láska, vím romantické filmy, mýtus.

Ale pro mě v mých momentálních pocitech to tak je. Přeji si, aby ty city, to nesmírné pouto, které spolu máme, aby nikdy neskončilo. Přeji si, abychom se milovali navěky. Aby to neskončilo jako v mnoha jiných párech, že ten pocit lásky a štěstí, úcty jeden k druhému se vypařil a zůstal jen ten pocit „Zvykl jsem si na tebe“. Přeji si mít to štěstí a milovat a být milován navěky. Přeji si, aby v nás ten cit přetrval. Katuško, citrónku, krtečku, čumáčku, lásko má chci tě mít po svém boku navěky. Jsi pro mě vším. Nedokážu si představit, že bychom byli jeden bez druhého. Miluji Tě celým svým srdcem.

 

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 1 uživatelů, průměrné hodnocení: 3
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.