Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Kam na internetu? I.díl - škola

Na internetu je nekonečně mnoho místa pro nové a nové weby. Kdyby je někdo chtěl všechny navštívit, tak si dovoluji tipnout, že by to ani za život nestihl. Ale i přes to si čas od času snad každý sedne k počítači a tak nějak nemá co dělat. A nebo potřebuje něco najít, ale ať hledá, jak hledá, nedaří se mu.

Ve většině případů za to můžou praštěné články blogařů, kteří si zveřejní články s nejvíce vyhledávanými tagy na internetu. Je to k zbláznění, když třeba zoufale hledáte něco do školy a místo toho vám vyběhne růžová třpytivá stránečka o Hillary Duff (nic proti ní).

Přináším seznam pár webů, kde ve většině případů najdete snad všechno, co potřebujete.

 

DO ŠKOLY

http://ireferaty.lidovky.cz- stránka, kde najdete prakticky všechno možné od životopisů, přes referáty až po čtenářský deník. Referáty jsou řazeny podle předmětů, čtenářské deníky podle názvu díla a životopisy podle příjmení. Každý referát můžete sami ohodnotit počtem hvězdiček, podle toho, jestli se vám zdál dobrý nebo špatný. 

http://cs.wikipedia.org  – Wikipedia – moje snad nejoblíbenější internetová encyklopedie. Referáty jsou ve většině případů doplněné i obrázky, jsou obsáhlé, najdete většinou vše, co hledáte. 

http://www.rozhlas.cz/ctenarskydenik/portal/ - díla největších autorů ve formátu mp3. Je to celkem šikovné, nikdo v autobuse nepozná, jestli vám do sluchátek hraje rocková kapela nebo Máchův Máj. 

http://www.pravidla.cz/- pravidla českého pravopisu. Věc, která se čas od času hodí každému. Do vyhledávače stačí zadat i jenom kus hledaného slova a databáze vám sama nabídne všechna možná slova, ze kterých určitě vyberete to, které jste hledali. 

http://earth.google.com/intl/cs/  - Google earth – pomocník na zeměpis. Družicové snímky jakéhokoli místa na planetě, historické záběry planety, prostorové budovy… to všechno vám s učením určitě pomůže. 

Stránek, které vám pomůžou s přípravou do školy je daleko víc, stačí jenom správně hledat. 

..příště – kde hrát na internetu hry ?

 

 

 
Napsal uživatel: Sabinne

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 4 uživatelů, průměrné hodnocení: 3.5
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.