Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Úlet na párty

Ruku na srdce – stalo se to už každému z nás. Nějaký ten drink dopomohl k myšlence, že nic není zakázáno a už už se tulíme k úplně cizímu člověku. Tam pohlazení, v předsálí polibek a ….a někdy i více či méně příjemné probuzení v cizím pokoji, v cizí posteli, v cizím náručí. Pokud jste zrovna nezadaní, no, není to úplně seriozní postup, ale i takovýmto způsobem může probíhat volba partnera. Průšvih nastává v situaci, pakliže zadaní jste a nehodláte na tom nic měnit a přeci se vám výše popsaná příhodička podaří. Co oči nevidí, srdce nebolí – je to sice trochu sporné přísloví, ale funguje!

 A jestliže se probudíte s cizí ženou v cizím pokoji a ve dveřích hřímá hromotluk nějaký blíže neidentifikovatelný předmět – jste taky v pěkné bryndě! Situaci radím vyřešit rychlým úprkem a ukončením kontaktu s hromotlukovou ženou…

„Jednou jsme i s mým bratránkem přišli na diskotéku už pěkně upravení – jestli mi rozumíte…“ vypráví dvacetipětiletá Eva.

„Potkal tam nějakého svého bývalého spolužáka. Byla jsem tenkrát sama. Vůbec se mi nelíbil. Ale pod vlivem tequili jsem si myslela, že bych si mohla zahrát na Sharon Stone a trochu si z něj utáhnout.“

 

A to se jí také zadařilo. Tu noc spolužák bratrance poroučel jednoho panáka za druhým a možná i pod vlivem právě alkoholu a Eviných hereckých kreacích se do ní zamiloval.

Nutno podotknout, že rozdíl mezi Evou a hollywoodskou herečkou je opravdu nepatrný – asi jen 50 kilo a barva vlasů.

„Další den a pár týdnů poté mi pořád volal.Víceméně i proto, aby už dal pokoj jsem s ním párkrát zašla na rande a dnes to budou čtyři roky co jsme spolu a na jaře plánujeme svatbu“ šťastně se zubí Eva.

Ano, i takto mohou dopadnout bláznivé a mnohdy i neplánované flirty.

Svoji první sexuální zkušenost dostal tehdy dvacetiletý Dušan jako dárek právě na jedné divoké party formou románku na jednu noc – dá-li se to takto nazvat.

„Tehdy jsem pracoval jako barman v nočním klubu. Věděl jsem, že Dušan ještě neměl žádnou holku. Tak jsem jednu – vlastně spolupracovnici – ha, ha – poprosil“ směje se Robert, dnes sám majitel obdobného podniku.

„S ostatními účastníky oslavy jsme se mu na tu holku složili. On samozřejmě vůbec netušil, co kujeme…“

A tak jej chudáka pod záminku dárku vlákali na pokoj, zamknuli a tam už se dělo… no, vlastně to ví jen on a jeho placený „úlet“.

Fakt, že se dárek vydařil, dokazoval permanentní Dušanův úsměv od ucha k uchu ještě měsíc po narozkách….

Ještě kurióznější úlet zažil můj dlouholetý kamarád Tom. No, vlastně skoro zažil…

„Tu holku jsem znal už delší dobu. Věděl jsem, že její rodiče nejsou doma. No tak jsem toho využil. Naléhal jsem na ní v jejím dětském pokojíčku“vypráví sympatický blonďák.

Jenže dívčina stále odolávala a už když to vypadalo, že snad… uslyšel Tom s obývacího pokoje zvuky benža a zpěv jejího otce.

Rodiče se totiž vrátili nečekaně dřív. Její otec hnedle věděl, která bije. A tak se rozhodl, že se s nápadníkem své dcery vypořádá po svém. Pozval je mezi společnost do obývacího pokoje a lil do zhrzeného milence jednoho panáka slivovice za druhým. A co hůř – musel s tátou zpívat! A když se potom Tom z následku svého nezdařeného mileneckého aktu léčil ještě týden, mlsné touhy po dceři bendžisty jej přešli. A slivovici? Tak tu nepije dodnes!

Inu, jak vidno, úlety mohou končit všelijak. Neúspěchem, svatbou, či jen úsměvnou historkou. Ovšem je třeba dávat pozor na výběr milostného objektu. Aby vzpomínky na Vaše úlety vyvolaly na tváři jen pobavený úsměv a ne bolestné utrpení..

Stalo se Vám někdy v souvislosti s úletem něco nepříjemného?

Vyklubalo se někdy něco z Vašeho úletu?

Jaký máte názor na románky na jednu noc?


 

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
CHOCONUTS222, 18. 03. 2009, 12:10:360ver mi ze nestalo:Dheh jsem asi prvni holka co se tohle v posteli nestalo, libacky u toho stolu jeste ano ale postela cizi kluk ne na tzo bych druhy den nervy nemela a co vic jeste kdyz by se hazela trojka jako mam ji za sebou a dost brutalne jsem si to uzila ale byla to kamoska a muj ex.. kvuli ni jsme se rozesli hold asi byla lepsi nez ja:DD