Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Rozvod! Proč?

Proč je vlastně teď tolik lidí, kteří se rozvádějí?! Co se stalo? Manželé spolu žijí šťastně třeba deset let a vychovávají spolu děti a najednou bum! Rozvedou se.

Je to často tím, že si jeden z nich najde nového partnera. Ten druhý začne ze zoufalosti pít alkohol a denně chodí domů opilý, v práci už ho kvůli tomu také vyhodili a už je mu všechno jedno. Někdy to dojde tak daleko, že začne bít své VLASTNÍ DĚTI.

Muži se většinou zamilují do nějaké mladé, štíhlé slečny s dlouhýma nohama a když to jeho manželka zjistí, pořád se hádají. Žena z toho má těžkou depresi a co MY děti? Budou si na nás ,,vylejvat“ svůj vztek? Doma je takové ,,dusno“, že si někteří z nás začínají myslet, že můžou za to, že se jejich rodiče rozvádějí, což je pěkná blbost. V některých případech to dochází tak daleko, že dokonce spáchá sebevraždu. A myslíš si snad, že se tím něco vyřeší? Právě naopak. Tvým rodičům přibude ještě více starostí...

Když se lidé rozvádějí, většinou ani nepomyslí na to, že to nejvíce odnesou jejich děti! :'-(

A co ty, prožil/a jsi taky trauma s rozvodem rodičů?


 

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 3 uživatelů, průměrné hodnocení: 3.3
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
Marty9xxxx, 24. 04. 2009, 22:14:15-10trauma ne, ale ty zážitky......by mi asi nikdo nezáviděl!!! Hádají se skrze mě i teď! Je mi sice 23 pryč, ale půjčka a blbá situace v partnerství mě nechaly doma a rodiče se nijak nevzpírali! Jejich hádky a výčitky jdou jednou za čas (dřív pořád durch keždou hádku) přeze mě a ani zamykání v pokoji nepomohlo, jen čekám, až dojde na rvačku a rozejdou se natrvalo, až dotyčnýmu Pánovi tvorstva jednou pořádně.... domyslete si co!cca 15 let v křiku a hádkách, rvačkách, vidma přicházet opilýho mámina partnera, jsem snad už vyléčen z povědomého "jen alkohol, ženy a zpěv" a snad se konečně najde zázemí i pro nesmělce jako jsem já s citlivou duší (poučenou životem a krutou, velmi krutou realitou!) Jedno nelze odepřít, člověk se díky tomu stane opatrnějším vůči okolí a včas vyzná zradu od lidí kolem sebe! To trápení bylo ale příliš dlouhé!!! Lásce se holt poroučet nedá! ;-(
Aiyshka, 07. 04. 2009, 16:08:33-10Pro mě je nejhorší to že si rodiče stěžujou na toho druhýho mě a nemam sílu to poslouchat prostě..sem jak zeď mezi nima přes kterou se hadaj..i kdyz se nerozvadi a zatim asi ani nebudou..