Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Stane se spojka ALE vulgarismem?

Dnešním světem hýbe fakt, že čím dál tím víc lidí trpí psychickými nemocemi nebo poruchami. Zdánlivě sebevědomí lidé trpí největšími depresemi. Ač se to dá nemožné, právě toto sebevědomí je vzbouzeno touhou všechny komplexy potlačit. Spojka ALE dokáže člověku vzít všechnu naději a uzavírá se do sebe.

Jaké je její kouzlo? Bez spojky ALE možná dnes nemůžete žít. Jsou fráze, kdy je její přítomnosti třeba, avšak (jde to bez ní žít). Proč? Sebevědomí nám původně vzal NĚKDO z kolektivu, či jsme si ho vzali sami. Nic se nám nedařilo, následkem toho se nám nikdy nic nepovedlo. Proč? Protože v jednu chvíli si člověk věří, je plný síly, objeví se jedno nebo tisíce ALE a celá snaha je v háji. Přečtěte si knihu o telekinezi a uvidíte, že i jedna vteřina negativního myšlení zmůže všechno. Ale to jsem trochu odbočila.
 

Za všechno můžou realisti. Záporné myšlenky. Jednu chvíli máš v sobě naději, už dosahuješ svého cíle, ale v tom se objeví ALE. Spojka ale je teď tou největší překážkou, která se může objevit, protože tvoje vědomí a svědomí najde tu nemožnou realitu: Nikdy jsem nebyl tak silný a tak dobrý, abych to dokázal.

Znáte Annu Geislerovou? Určitě. Její první role ve filmu by mohla být snem, kdyby nepřišla na konkurs jako DOPROVOD kamarádce. Anna měla stoprocentně pochybnosti, nakonec však roli vzala, perfektně odehrála a dnes je dost úspěšná. Protože nenašla žádné ALE, proč by to měla vzít.

Není marné pravidlo, že když má člověk rád sám sebe, mají jej rádi ostatní. Jeden malý, nevtíravý úsměv mířený mračícímu se melancholikovi na ulici může spravit celý den. A věřte, že takové malé, bezvýznamné, ale rozhodně ne bezcenné dary během dne mají větší cenu, než miliarda na konto UNICEF.

Jednou v noci se mi zdál sen, který jsem hned musela začlenit do knihy, kterou mám právě rozepsanou (někdy vám o ní snad povyprávím). V tom snu jsem se setkala se zpěvačkou Rebeccou St. James, která rozdávala dětem oplatky. Já dostala dva přilepené k sobě a ty nešly rozdělit. Becky mi řekla, že mám hodně doufat, a má touha mi pomůže. A povedlo se (druhý den jsem touhu aplikovala v kuchyni, toužila jsem pro přiřazení k moučníku a vyšlo to ).

Domácí úkol: NIKDY, NIKDY, NIKDY, NIKDY, NIKDY už nepoužívejte spojku ALE. Slovo „nikdy“ je teď sice relativní, občas ho je potřeba. Jako například teď: ALE minimalizujte jeho spotřebu. Někdy třeba i smazat tu větu za ALE. Já a moje kamarádka jsme se rozhodly brát spojku ALE jako trestuhodný vulgarismus, a to si někdy „do huby nevidíme“

Ale je to tak. Nebudeme spojku ale používat a budeme strašně sebevědomí. Krom toho se nám rozšíří slovní zásoba.

Přeju vám mnoho úspěchů v telekinezi.

Napsal uživatel: KrisPotkanova

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 2 uživatelů, průměrné hodnocení: 4
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.